27/02/2020

Kardeş Kurumlardan Yeni Müdüre Ziyaret

29 Kasım 2016 - 19:27
Kardeş Kurumlardan Yeni Müdüre Ziyaret

Bolu İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık’ın Aksaray’a atanmasının ardından, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü görevine ataması gerçekleşen Seracettin Çom’a Demir Sağlık Hizmetleri ve Demir Medya yönetim kurulu başkanı Cavit Demir, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ankara İl Sağlık Müdürlüğünden Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Seracettin Çom’u Demir Sağlık Hizmetleri ve Demir Medya yönetim kurulu başkanı Cavit Demir ile birlikte Özel Çağsu Hastanesi İşletme Müdürü Reşat Ayaz, İşletme Müdür Yrd. Alper Gökçek, Başhekim Uzm. Dr. Erdal Kaya, Kalite Yönetim Direktörü Ebru Biçer, Özel Fatma Hatun Hastanesi İşletme Direktör Yardımcısı İsmail Altın, Merkez TV Genel Yayın Yönetmeni Mert Minisker, Reklam ve Pazarlama Müdürü Ozan Albayrak ve Program Müdürü Kıvanç Ekşioğlu makamında ziyaret etti ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Sohbet havasında geçen ziyarette Cavit Demir söze yıllardır bölgeye hizmet vermekten duyduğu memnuniyeti, hastanelerinin vizyon ve misyonlarını anlatarak başladı. En üst standartlarda hastalara hizmet vermeye çalıştıklarını kaydeden Cavit Demir İl Sağlık Müdürü Çom’u hastanelere ziyarete beklediklerini dile getirdi.

Görevine başlayan yeni İl Sağlık Müdürü Seracettin Çom ise; özel, kamu ayrımının olmadığını ve herkesin aynı gemide, aynı vatandaşa hizmet ettiğini söyledi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.