27/02/2020

İKİ KARDEŞ KURUM YILBAŞINI KUTLADI

31 Aralık 2016 - 18:22
İKİ KARDEŞ KURUM YILBAŞINI KUTLADI

Özel Fatma Hatun Hastanesi ve Özel Çağsu Hastanesi’nde tüm personelin katılımıyla yılbaşı programı düzenlendi. Düzenlenen her iki program da renkli görüntülere sahne oldu.

Özel Fatma Hatun Hastanesi’nde başlayan yılbaşı programı, Özel Çağsu Hastanesi’nde devam etti. Özel Fatma Hatun Hastanesi’ndeki programın sürpriz konuğu CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan oldu.

Burada ki programda Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir teşekkür konuşması yaptı ve personelin yeni yılını kutladı. Konuşmanın ardından pasta kesildi ve hastanede 5 yılını dolduran personele anı plaketleri verildi. Daha sonra Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir ve eşi Fatma Demir birbirlerine çiçek takdim ederek duygu dolu anlar yaşadı. Özel Fatma Hatun Hastanesi’ndeki programın ardından Özel Çağsu Hastanesi’nde de yılbaşı programı düzenlendi. Buradaki programa Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz katıldı. Açılış konuşması yapan Yılmaz, 2016 yılının tüm sıkıntılara rağmen geçtiğini belirterek yeni yılın güzellikler getirmesi temennisinde bulundu. Özel Çağsu Hastanesi’nde 5 yılını dolduran personele Cavit Demir ve eşi Fatma Demir anı plaketleri verdi. Plaket takdiminden sonra tüm personelle birlikte pasta kesilmesinin ardından etkinlik sona erdi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.