18/07/2019

BOLU TENİS SPORUNU SEVDİ

8 Ocak 2019 - 15:28
BOLU TENİS SPORUNU SEVDİ

Bolu Belediyespor bünyesinde yer alan ve amatör spor dallarından biri ...

Bolu Belediyespor bünyesinde yer alan ve amatör spor dallarından biri olan Tenis sporu resmen Bolu'yu sardı. Önceden sadece yaz  aylarında oynanabilen tenis şimdi 12 ay spor salonlarında yapılarak, yüzlerce çocuk, genç ve yetişkinin vazgeçilmez tutkusu oldu.

İlimize bağlı bazı okulların spor salonları ile anlaşan Bolu Belediyespor yetkilileri tenis antrenmanlarını 12 aya yaymayı başardılar. Sıcacık ortamda yapılan tenis kurslarına ilgi her geçen gün büyürken, yapılan spor antrenmanları ile çocuklar sağlıklı büyümeyi ve hafta sonları spor yaparak sosyal medyadan birazda olsa uzak kalmayı başarıyorlar. Bolu'da iki spor salonunda antrenmanlarını sürdüren Bolu Belediyespor tenis ekibi profesyonel hocaları Saip Sezer ve Fatih şeker ile hafta içi de yetişkin kursları oldukça ilgi çekiyor. "7'den 70'e spor" sloganı ile bu alanda yüzlerce çocuk genç ve yetişkine hizmet veren Bolu Belediyespor'un önümüzdeki günlerde kayak sporu ile de yeni bir projeye hazırlandıkları belirtildi. 

Çocuklarını spora teşvik etmek için isteyen veliler için kendilerine ulaşmaları halinde her türlü yardımı yapacaklarını belirten Bolu Belediyesporlu yöneticiler bünyelerinde 3 bini geçen sporcu sayısının  onbinlere ulaştırmayı hedeflerdiklerini belirttiler.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.