21/01/2020

HEM BAYRAMLAŞTI, HEM DE MÜJDEYİ VERDİ

10 Ağustos 2019 - 00:05
HEM BAYRAMLAŞTI, HEM DE MÜJDEYİ VERDİ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Kurban Bayramı dolayısıyla Bolu Belediyesi’nde görevli personelle bayramlaştı. Özcan ayrıca çalışanlarına müjdeyi verdi.

Bolu Belediye binasındaki birimleri tek tek dolaşarak belediye çalışanlarının Kurban Bayramı’nı kutlayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan; “Başta sizlerin ve ailelerinizin Kurban Bayramı’nı şimdiden kutluyorum. İnşallah hep beraber daha güzel bayramlara ulaşırız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
“Çöp toplama faaliyeti ile ilgili çok olumlu geri dönüşler alıyoruz”
Başkan Özcan ayrıca dün gerçekleştirilen çöp toplama faaliyeti ile ilgili de tüm çalışanlara yeniden teşekkür ederek; “Arkadaşlar dün gerçekleştirdiğimiz temizlik çalışmasına verdiğiniz katkıdan dolayı sizlere yeniden teşekkür etmek istiyorum. Kamuoyunda çok olumlu karşılanan bir etkinlik ve güzel geri dönüşler alıyoruz. İnşallah hep birlikte daha güzel işler başaracağız” diye konuştu.

"İKRAMİYELER VE DENGE ZAMLARI YATIRILDI"

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ayrıca yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla Bolu Belediyesi’nde işçi statüsünde çalışan personellere ikramiyelerinin, memur statüsünde çalışanlara da sosyal denge zamları ve bayram paralarının yatırıldığı duyurdu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.