27/02/2020

DÜZCE BELEDİYE MECLİSİ OPERASYONA DESTEK İÇİN OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI

18 Ekim 2019 - 19:05

Toplantıda Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Türk Silahlı Kuvvetleri’ne destek veren bir basın  açıklaması  yaptı. 

Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan operasyona bir destek de Düzce İl Genel Meclisi’nden geldi. Bugün saat 18.00 da olağanüstü toplanan Düzce Belediye Meclisi’nde Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yaptığı basın açıklamasında şunları ifade etti ; “Öncelikle bilinmelidir ki bu harekât bir tercih değil, zorunluluktur. Çünkü sınırımızın hemen yanı başında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun ülkemiz için oluşturduğu tehdit ortadadır. Bir terör koridoru oluşturma hesaplarını bozan ve bekamızı güvence altına alan Barış Pınarı Harekatı, aynı zamanda tüm bölgeye huzur ve güvenlik vaat etmektedir” ifadelerini kullandı.   
Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı  Harekatı'na  destek amacıyla tek gündem maddesi ile olağan üstü toplanan Düzce Belediyesi meçlisine siyasi partilerin temsilcileri de destek için salonda yerlerini aldı.

Toplantının sonunda Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve İl Genel Meclis Üyeleri Türk Bayrakları ile toplu fotoğraf çektirerek sınır ötesinde ki Mehmetçik’lere selam gönderdi.

Merkez TV / Düzce

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.