29/03/2020

“KIZILAY-ÇAĞSU ” DAYANIŞMASI

22 Şubat 2020 - 21:29
“KIZILAY-ÇAĞSU ” DAYANIŞMASI

Düzce ÇAĞSU hastanesi ile Kızılay kan merkezi ortaklaşa kan ve kök hücre bağışı kampanyası düzenledi.

Hedef  kan bağışı; Türk Kızılay’ı Düzce Şubesi ile Düzce Özel Çağsu Hastanesi ortak bir organizasyonla “kan bağışı ve kök  hüçre  kampanyası düzenledi.          Düzce Çağsu Hastanesi’nde kurulan stand da Dr. Ali Rıza Akbay başkanlığındaki Kızılay Kan bağışı ekibi, Çağsu Hastaneleri Yönetim kurulu Başkanı Cavit Demir, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatma Demir, Yönetim kurulu Üyesi Cevdet  Demir başta olmak üzere Düzce Çağsu Hastanesi Müdürü İsmail Altın, hastanede görev yapan hekimler ile hastane çalışanları kan bağışında bulunarak “kan ihtiyacının giderilmesi” konusundaki hassasiyetlerini göstermiş oldular.

Kızılay kan Merkezi ile Düzce Çağsu Hastanesi’nin ortaklaşa düzenlediği “kan bağışı kampanyası”nda Türk Kızılay’ı Düzce Şube Başkanı Av. Halil Aydın,Yönetim kurulu Üyesi  İdris Çalışkan, Düzce Dernekler İl Müdürü Yunus Karaman, Düzce Çağsu Hastanesi Müdürü İsmail Altın ile Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan’da hazır bulunarak projeye destek çıktılar.
Kan bağışı esnasında Kızılay’a teşekkür eden Düzce Çağsu Hastanesi Müdürü İsmail Altın, her zaman yardıma koşan Kızılay’ın her zaman yanında olduklarını dile getirerek hastane olarak da stant açarak destek vermekten mutlu olduklarını dile getirdi. 

Düzce Dernekler İl Müdürü Yunus Karaman’da derneklerin faaliyetlerini zaman zaman takip ederek gurur duyduklarını belirterek Kızılay’ın Düzce Şubesi’nin faaliyetlerini her zaman takdirle karşıladıklarını söyledi:
Türk Kızılay’ı Düzce Şube Başkanı Halil Aydın’da Düzce Çağsu Hastanesi’nin gösterdiği hassasiyete teşekkür ederek kan bağışı kampanyasında Düzce Çağsu Hastanesi yönetimi ve personelinin gösterdiği yakın ilgi ve alakaya teşekkür etti.  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.