26/01/2020

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı

Önder Gökdemir

31 Mayıs 2016

Değerli Hemşehirlerim,

Aylardır konuşulan acaba sonucu ne olur diye merakla beklenen Boluspor Kongresi nihayet bitti. Bu kongrenin bir galibi var. Boluspor taraftarı tarafından istenilen kişi başkan oldu. Evet o kişi Sayın Necip ÇARIKÇI ve arkadaşları.

Şimdi ben diyorum ki hayalimdeki Boluspor yaratılabilinir mi? Yanlış anlamayın çok şey istemiyorum.

Gençlik yıllarımdaki Bolusporu hayal ediyorum. Bu Boluspor; futbolcusu, taraftarı ve yönetimi ile bir bütün içinde çalışan, futbolcusu sahada görevini yapar, taraftar tribünde futbolcusunu destekler, yönetim ise maddi ve manevi gücünü her şekilde hissettirir.

Demek istediğim şu ki, Boluspor sahaya çıktığı zaman bütün rakipleri korksun. Boluspor taraftarı eskiden olduğu gibi stadı tıklım tıklım doldursun.

Sayın Necip Bey ve Arkadaşları, şimdi sıra sizlerde öyle bir Boluspor oluşturun ki sizi herkes ayakta alkışlasın. Sizlerden yüksek fiyatlarda futbolcu transfer edin demiyorum. Boluspor'un alt yapısında yetişen ve diğer illerde oynayan, başarılı olan çok yetenekli futbolcu arkadaşlarımız var. Bu futbolcuları Boluspor çatısı altında toplayıp şuanki mevcut kadrodan içlerine abilerini adepte edip çok güzel bir takım oluşturulabilir diyorum. Bu takımı takım yapacak, futbolculara Boluspor ruhunu aşılayacak, sahada Boluspor taraftarı için yüreklerini ortaya koyacak, rakibe sahayı dar edecek, futbolcu kardeşlerine arkadaşlık edecek adam gibi adam Bolu'nun evladı bir teknik adamla çalışıp başarıyı yakalamanın mümkün olacağına inananlardanım. İyi bir Boluspor, stadyumu dolduran bir taraftar görmek ümidiyle şimdilik hoşçakalın.

Sayın Savaş ABAK ve ekibine yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Teşekkür Ederim.

Saygılarımla                                                                          

2 yorum yapılmış

  • AYDINYILMAZ1 Haziran 2016 • 21:26

    Öyle bir Bolusporu özlüyorum. Fakat bu yönetimden umudum yok.
  • SabahattinAslan3 Haziran 2016 • 21:37

    Bu yıl süperlig teyit allahın izniyle (cami hocamızın dualarıyla)

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarın diğer yazıları