04/06/2020

Memleketim Bolu'ya Atatürk Hoşgeldi

29 Kasım 2017 - 12:57
Memleketim Bolu'ya Atatürk Hoşgeldi

BTP Bolu İl Başkanı Mustafa Yağcı ve BTP Basın ve Propaganda Bölge sorumlusu İsmail İnceayan gazetemizi ziyaret ederek; BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş beyin “Hoşgeldin Atatürk” eserini tanıttı.

İnceayan; “Bu 10 Kasım’da yapmış olduğumuz Anıtkabir ziyaretinde daha önce hiç karşılaşmadığmız bir izdihamla karşılaştık. Adeta Türk Milleti Ata’sına yeniden kavuşmuştur. Bu kavuşmanın mimarı olan Prof. Dr. Haydar Baş beye minnettarız.

Aynı gün Ankara’da Prof. Dr. Haydar Baş beyin yeni eseri “Hoş geldin Atatürk” kitabının imza töreni de vardı. Türk milletinin Ata’sına yeniden kavuştuğu, bu coşku ve heyecan dolu imza gününde “Hoşgeldin Atatürk” eseri ile milletimizin gönlünde 10 Kasım ölüm yıldönümünde Atatürk yeniden doğdu.“ dedi.

Gazetemizi ziyaretinde BTP İl Başkanı Mustafa Yağcı ise; “Atatürk ve Ehli Beyt çıkışları ile ülkemizde dengeleri değiştiren, taşları yerine oturtan Prof.Dr. Haydar Baş’ın büyük yankı uyandıran yeni kitabı ”Hoş geldin Atatürk” çıktı. Halkımızın çok büyük ilgi gösterdiği İlk ve 2. Baskısı biten “Hoşgeldin Atatürk” 3.baskına başladı” dedi.

Yağcı; “Genel Başkanımız eserinde gerçek Atatürk’ü ortaya koymuştur.” BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar BAŞ bey imza töreninde yaptığı konuşmasında; “Bu kitapla bütün ezberler bozulacak. Atatürk hakkında bilinmeyen ve gizlenen gerçekler gün yüzüne çıkacak. Çok uzun zamandır araştırıyorum.  Çok sağlam kaynaklardan bu eseri oluşturdum. Çok farklı bir Atatürk kitabı yazdım. Milletimizin gerçek Atatürk’ü bilmesi için, birlik ve beraberliğimizin temini için muhakkak okunması gereken bir eserdir.

Yağcı Prof. Baş’ın ifadelerine yer verdiği konuşmasında, Sn Baş; “Doğmuş yaşamış bir Atatürk var. Ama topluma anlatılan Atatürk çok farklılaştırılmış. Bizde kitabımızın ismini “Hoş geldin Atatürk” koyarak bu yaşayan Atatürk’ün topluma anlatılan Atatürk olmadığını ortaya koyduk. Atatürk yeniden doğuyor. “Hoşgeldin Atatürk”, Hayırlı uğurlu olsun” diyen Haydar Baş beyin bu eseri ile Bolu Atası ile yeniden kucaklaşacak ve Atasına yeniden kavuşacaktır” dedi.

BTP Bolu İl Başkanı Mustafa Yağcı ve BTP Basın ve Propaganda Bölge sorumlusu İsmail İnceayan; gazetemize Prof. Dr. Haydar Baş beyin “Hoşgeldin Atatürk” eserini hediye etti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.