21/10/2020

AK PARTİLİ DOĞANAY YENİ YILDAN NE BEKLİYOR?

31 Aralık 2018 - 21:29
AK PARTİLİ DOĞANAY YENİ YILDAN NE BEKLİYOR?

“ALLAH BİZE 2019'DA DA BALKON KONUŞMASI YAPMAYI NASİP ETSİN”

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay yeni yıldan beklentilerini Merkez TV Haber kamerasına söyledi. Belediye meydanında röportaj veren Doğanay, Bolu Belediye binasına dönerek 2019’da yapılacak olan seçimlerde üç dönemdir kendilerinde olan Bolu Belediyesi’nin 2019'da milletin teveccühü ile yine kendilerinde kalmasını dilediğini söyleyerek, “Belediye başkan adayımızla birlikte tekrar Allah bize balkon konuşması yapmayı nasip etsin inşallah” dedi.

Bolulular'ın 2019’dan beklentilerini ve yeni yılı nasıl geçireceklerini öğrenmek üzere sokak röportajına çıkan Merkez Haber ekibi Belediye Meydanı’nda karşılaştığı AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın da yeni yıldan beklentilerini öğrendi.

Gelecek olan yeni yılda önce sağlık, mutluluk ve huzur olmasını dilediğini söyleyen Doğanay, şahsî bir dilekte de bulundu.

BELEDİEYDE YİNE BİZİM BAYRAĞIMIZ DALGALANSIN”

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Belediye Binası’nda yine AK Parti bayrağının dalgalanmasını istediğini söyleyen Doğanay, Bolu Belediye binasına dönerek “Arka fonda böyle denk geldi Bolu Belediyesi var. Mevcutta bizde olan Bolu Belediyesi. 3 dönemdir AK Parti bayrağının dalgalandığı Bolu Belediyesi. 2019’dan ne istiyorum? 2019’da inşallah tekrarında milletimizin teveccühü doğrultusunda Belediye Başkan adayımızla birlikte tekrar Allah bize balkon konuşması yapmayı nasip etsin inşallah diyorum” diye konuştu.

ANNELERİN AĞLAMADIĞI BİR YIL OLSUN”

Doğanay, yeni beklentilerini dile getirdiği konuşmasında ayrıca “Tüm insanlığa diyeyim sadece ülkemize değil, tüm insanlığa sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam geçirmelerini temenni ediyorum. 2018 yılı bildiğiniz üzere epeyce bir sıkıntılı geçti. Dünya için sıkıntılı geçti. İnşallah 2019’da öncelikle çocukların daha sonrasında da annelerin ağlamadığı bir yıl olur. En çok önemsediğim konuların başında o geldiğini düşünüyorum. Ülkemiz için de milletimiz için de aslında tüm insanlık için de hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. İnşallah hem ekonomik anlamda hem insanımızın refah seviyesinin daha üst seviyelere çıkması konusunda savaşların olmadığı, bebeklerin denizlere boğulmadığı bir yıl olsun”

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.