10/07/2020

İŞ ADAMI DEMİR'DEN POLİSLERE ZİYARET

12 Nisan 2019 - 17:27

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz'i makamında ziyaret ederek polis gününü kutladılar.

10 Nisan Polis Haftası nedeniyle işadamı Cavit Demir, Çağsu Hastanesi yöneticileriyle birlikte İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz'i ziyaret etti. Demir, polis teşkilatının gününü kutlayarak, "Emniyetin asayiş ve huzur ortamının sağlanmadaki başarısı takdire şayan. Düzce’de huzurun sağlanması güven ortamının sağlanmasında gösterdiğiniz çaba gayret ve hassasiyet  huzurlu bir kent imajını doğurmuştur. Bu gayret ve azminizin sürmesi dileklerimizle başarınızın devamını diliyoruz. Kurum olarak her an ve her zaman yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. Allah başarınızı daim eylesin” dedi.

Düzce’de halkın huzurunu esas alan bir anlayış ve yaklaşım içinde olduklarını anlatan Emniyet Müdürü Deniz, şunları söyledi: "Düzce’nin  huzurlu ve güvenli  bir kent olarak anılması bizi daha da mutlu etmektedir. Amacımız huzurlu ve güvenli bir kent imajının olgunlaşmasını sağlamaktır. Düzce buna layık bir ildir.Çabamızın semeresini vermesi bizi daha da mutlu etmektedir”

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.