30/05/2020

ÖZCAN VE CHP'LİLERDEN İSTANBUL SEÇİMİ MESAJI

8 Mayıs 2019 - 12:26
ÖZCAN VE CHP'LİLERDEN İSTANBUL SEÇİMİ MESAJI

Bolu Belediye Başkanı CHP'li Tanju Özcan ve CHP Bolu Gençlik Kolları Başkanlığı, partilerinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'da destek için hazırladıkları görselleri sosyal medya hesaplarından yayınladılar.

Yüksek Seçim Kurulu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin yenilenmesine karar vermesinin ardından seçmenlerin 23 Haziran'da sandığa gitmesi için CHP'li belediyeler seferberlik başlattı. Türkiye'nin farklı kentlerindeki CHP'li belediyeler seçmenlerin 23 Haziran'da İstanbul'da sandık başında olmalarını sağlamak için birbirinden farklı renkli görseller hazırladılar.

Bolu Belediye Başkanı CHP'li Özcan'da seçim sürecinde kendisine desteklerini esirgemeyen İmamoğlu'na destek için hazırladığı görseli sosyal medya hesabından paylaştı. Özcan'ın paylaşımında 'İstanbul’dan Bolu’ya gelecek misafirlerimizin dikkatine. Bolu Dağı Tüneli 23 Haziran’da ‘Demokrasi Tadilatına’ girecektir. Lütfen İstanbul’da kalın. İstanbul’da ekeceğiniz aydınlık ve umut tohumları Bolumuzun eşsiz doğasına ayrı bir güzellik katacaktır. 24 Haziran’da İstanbul’dan doğan güneşi Bolu’dan izlemenizi tavsiye ederim” denildi.

CHP Bolu Gençlik Kolları tarafından hazırlanan  '23 Haziran'da Bolu'da bulunan Abant Gölü'nün taşacağı tahmin edilmiştir' paylaşımları da dikkat çekti.

1 yorum yapılmış

  • Necati8 Mayıs 2019 • 12:35

    Bu kadar da değil ak parti bu seçim

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.