08/08/2020

BOLU’DAN İMAMOĞLU’NA DESTEK GİDİYOR…

8 Mayıs 2019 - 12:52
BOLU’DAN İMAMOĞLU’NA DESTEK GİDİYOR…

YSK’nın İstanbul’daki Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesi kararının ardından, İmamoğlu ve İstanbul CHP İl Başkanlığı’nın yeniden başlayacak olan seçim çalışmalarına Bolu’dan da destek gidiyor.

YSK, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesine, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasının iptaline karar verdi. Bu durumda, İstanbul'daki 10 milyon 560 bin 963 seçmen, 31 bin 124 sandıkta 23 Haziran Pazar günü yeniden oy verecek.

Seçim çalışmaları ise İstanbul’da CHP İl Başkanlığı nezdinde yakında yeniden başlayacak. Partililer ve Ekrem İmamoğlu yeniden seçim çalışması başlatarak İstanbul’u ilçe ilçe, mahalle mahalle dolaşıp seçmenin ayağına gidecek.

Yapılacak olan çalışmalara ise destek şimdiden gelmeye başladı. CHP Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın, yönetim üyeleri ve partili kadınlarla birlikte İmamoğlu’na destek vermek için İstanbul’a giderek çalışmalara katılacaklarını söyledi.

Merkez Haber’e konuşan Işın, “İstanbul’da çalışma planı yapılır yapılmaz Bolu İl Kadın Kolları Yönetimi ve partimizin kadın üyeleriyle birlikte İstanbul’a gidip bize ne görev düşecekse yerine getirip İmamoğlu’nun yeniden seçilmesi için çalışacağız. İstanbul İl Kadın Kolları Başkanımızla ve İl Başkanımızla görüşüyoruz gerekeni yapacağız. Talimat gelmesini bekliyoruz. Planlama yapıldığında İstanbul’a gidip çalışmalara katılacağız” diye konuştu.

1 yorum yapılmış

  • HlyaBerberolu8 Mayıs 2019 • 16:55

    Göreve hazırız #Herşeyçokgüzelolacak

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.