30/05/2020

HAYIRSEVER YAŞAR ÇELİK TOPRAĞA VERİLDİ

10 Mayıs 2019 - 16:28

Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren 92 yaşındaki hayırsever iş insanı Yaşar Çelik, Bolu'nun Yeniçağa ilçesinde yüzlerce kişinin katıldığı cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

Bolu'nun tanınmış iş insanlarından hayırsever Yaşar Çelik, bir süredir tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Nakliye sektörünün önde gelen isimlerinden Çelik için Yeniçağa ilçesinde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Uluslararası Nakliyeciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ile siyaset ve iş dünyasından çok sayıda isim ile yüzlerce kişi katıldı.

Çelik, Yeniçağa Emine Hatun caminde kılınan öğle ve cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verildi.

Hayırsever Çelik, memleketi Yeniçağa'ya, Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu, Emine Hatun Camii,Şahnalar Köyü Camii, Yaşar Çelik İlköğretim Okulu, Mehmet Çelik İlköğretim Okulu, Yaşar Çelik İlköğretim Okulu Kütüphanesi ve Şair Dertli Anıt Mezar ve Yaşar Çelik Kültür Parkı'nı kazandırmıştı.

3 yorum yapılmış

  • aal1410 Mayıs 2019 • 18:30

    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun İnşaAllah
  • Jetkenan11 Mayıs 2019 • 04:19

    Mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin .Nur içinde yatsın. Ailesinin ve çalışanlarının başı sağolsun olsun. Birzamanlarda benim patronumdu.
  • Ismailgkmen11 Mayıs 2019 • 11:23

    ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.