30/05/2020

BOBES'İN YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU

10 Mayıs 2019 - 17:50
BOBES'İN YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Bolu Belediyesi’nin kurduğu ve 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Başkan olan Tanju Özcan tarafından Boluspor’a devredilen Bolu Belediyespor Kulübü (BOBES)’in ilk yönetimi belli oldu. BOBES’te Necip Çarıkçı dönemi yapılan Genel Kurul ile resmen başladı.

CHP’li Tanju Özcan’ın 31 Mart Yerel Seçimlerinde açık ara oy farkıyla Bolu Belediye Başkanı olarak seçilmesinin ardından, Özcan tarafından Boluspor’a devredilen Bolu Belediyespor Kulübü (BOBES)’in ilk yönetimi belli oldu.

Bolu’da gençleri spora teşvik etmek ve amatör sporları geliştirmek için Bolu Belediyesi tarafından kurulan Bolu Belediyespor Kulübü (BOBES) Tanju Özcan’ın Belediye Başkanı seçilmesinden sonra Boluspor’a devredilmişti. Boluspor yönetimi ve taraftarının devrini memnuniyetle karşıladığı BOBES, Gölcük, spor salonu, katlı otopark gibi yerleri işleterek kaynak sağlıyor.

Özcan’ın başkan seçilmesinden sonra 16 Nisan’da devri yapılan BOBES’te ilk yönetim de belirlendi. Buna göre Necip Çarıkçı yeni dönemde BOBES’in ilk Başkanı oldu. Çarıkçı’nın yönetimi de 6 kişiden oluştu. Necip Çarıkçı’ya yönetimde Sinan Barut, Sebahir Demirtaş, Hakan Özmen, Aytaç Eskicioğlu ve Ferhat Bağcı eşlik edecek.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.