06/07/2020

BAYRAM ÖNCESİ DENETİMLER SIKLAŞTI

28 Mayıs 2019 - 16:23

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri bayram öncesi D-100 Karayolu ve şehir içinde göz açtırmıyor. Trafik denetimlerini arttıran ekipler, konuşlandıkları kavşak ve caddelerde yaya ve sürücülerde trafik ihlallerini tespit ederek ceza-i işlem uyguladı.

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri denetimlerini arttırdı.

Şehir içinde yapılan denetimler en son D-100 Karayolu’nda Ankara ve İstanbul istikametleri ile Şehitler Caddesi istikametinde gerçekleştirildi.

YAKLAŞIK 7 BİN 500 TL CEZA KESİLDİ

D-100 Karayolu üzerinde YSE Kavşağı olarak bilinen Gölyüzü ışıklarda konuşlanan ekipler, Sanayi Kavşağı ve Şehitler Caddesi’nde ihbarlı kamera kayıtlı olarak yayalara ve araç sürücülerine kırmızı ışık uygulaması yaptı. Toplamda 30 araç ve sürücüsüne 7 bin 434 TL para cezası kesen ekipler bunlardan 11 araç sürücüsüne kırmızı ışık ihlali yapmaları nedeniyle toplamda 2 bin 585 TL, 2 araç sürücüsüne ehliyetsiz araç kullanmaktan 4 bin 36 TL, 1 araç sürücüsüne sigortasız araç kullanmaktan 108 TL, 2 araç sürücüsüne muayenesini yaptırmamaktan 470 TL, 1 araç sürücüsüne ön cam filmi kullanmaktan 235 TL idari para cezası uyguladı. 

YAYALARA KIRMIZI IŞIK CEZASI YAĞDI

Denetimde ayrıca kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçen 8 yayaya da toplamda  864 TL idari para cezası kesildi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.