11/07/2020

ÖZCAN, BOLUSPOR KONGRESİ İÇİN NE DEDİ?

29 Mayıs 2019 - 16:37

30 Mayıs’ta kongresi yapılacak olan Boluspor’a Başkan Adayı olan İş İnsanı Cavit Demir’in canlı yayın konuğu olduğu Merkez TV Ana Haber bültenine telefonla bağlanan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sürecin bir an önce tamamlanmasını kendisinin de arzu ettiğini söyledi. Özcan, “Ben de sürecin bir an önce tamamlanmasını diliyorum. Bakalım Boluspor’un üyeleri bu konuda ne kadar duyarlılık gösterecekler? Kongre ne kadar çabuk biterse Bolumuz için hayırlı olur” diye konuştu.  

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 30 Mayıs’ta kongresi yapılacak olan Boluspor’a Başkan Adayı olan İş İnsanı Cavit Demir’in canlı yayın konuğu olduğu Merkez TV Ana Haber bültenine telefonla bağlandı.

“BEN DE SÜRECİN BİRAN ÖNCE TAMAMLANMASINI ARZU EDİYORUM”

Gazeteci Arzu Sarı’nın sunduğu Ana Haber Bülteni’ne telefonla katılarak Boluspor’un 30 Mayıs’ta yapacağı Olağan Kongre’nin ilk oturumda çoğunluğu sağlamasının önemine değinen Özcan, “Ben de çoğunluğun 30 Mayıs Perşembe günü toplanmasını umut ediyorum. Toplanamazsa 15 Haziran’da toplanacak. Ama bir an önce sürecin tamamlanmasını ben de arzu ederim. Burada da inşallah bir an önce yeni bir yönetim oluşur Bolumuza, Bolusporumuza başarı getirecek. Ben şimdiden kim seçilirse seçilsin Bolusporumuza hayır olmasını diliyorum. Biz Belediye olarak elimizden gelen her türlü desteği vereceğimizi zaten ifade ettik. Gücümüz yettiği kadar da Boluspor’a sahip çıkmaya devam edeceğiz. Ben Boluspor’u seven bir Belediye Başkanı değilim. Ben Boluspor taraftarı olan bir Belediye Başkanıyım. Bu noktada da üzerime düşeni fazlasıyla yapmaya hazırım” dedi.

BAŞKAN ÖZCAN DA O GÜN KONGREDE OLACAK…

Boluspor Başkan Adayı Cavit Demir’in konuk olduğu Ana Haber’de Sarı’ya konuşan Özcan, o günkü programının iptal olduğunu söyleyerek 30 Mayıs’ta Bolu’da olacağını ve kongreye gideceğini söyledi. Özcan, “30 Mayıs’ta sürecin bir an önce bitmesini ben de arzu ediyorum. İlk toplantıda çoğunluk sağlanması gerekiyor. Umuyorum, kongre ne kadar çabuk biterse ben de aynı kanaatteyim bu da Bolumuz için hayırlı olur” diye konuştu.

TÜZÜĞÜN 2 AŞAMALI OLMASI DOĞRU OLMUYOR”

Özcan 30 Mayıs’ta çoğunluğun sağlanıp sağlanamayacağı sorusu üzerine “Ben de sürecin bir an önce tamamlanmasını diliyorum. Bakalım Boluspor’un üyeleri bu konuda ne kadar duyarlılık gösterecekler? Yaşayıp göreceğiz. Tüzüğü de bu anlamda yeniden ele almak lazım. İki aşamalı olması çok doğru olmuyor. Bunu da bu vesileyle bir kez daha söyleyelim. Bu tartışmalara hiç gerek olmazdı. Sabah çoğunluk toplanamazsa öğleden sonra toplanır denseydi, böyle programlanabilseydi, 15 günlük süre olmasaydı çok daha isabetli olurdu” diye cevap verdi.

Sarı’nın sunduğu Ana Haber Bülteni’nde canlı yayın konuğu olan Cavit Demir’e başarı da dileyen Özcan, “Cavit Bey’in adaylığının Bolumuza, kendisine hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum, çıktığı yolda da başarılar diliyorum” diye konuştu.

1 yorum yapılmış

  • Turanuysal30 Mayıs 2019 • 00:19

    Başkan işaret etti ise,Demir bey e hayırlı olsun

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.