15/08/2020

DEMİR: "BOLUSPOR MAĞDUR EDİLDİ"

31 Mayıs 2019 - 16:55

Boluspor'un ertelenen olağan genel kuruluna tek aday olarak giren Başkan adayı Cavit Demir, kırmızı beyazlı takımın başkanı Necip Çarıkçı'nın delegeleri arayarak kongreye gelmemeleri yönünde telkinde bulunmasının kendisini üzdüğünü belirterek, " Zaman doldu diye sırada bekleyen üyelerimizin imza atmasının engellenmesi son derece yanlış oldu. Bolusporumuz mağdur edilmiştir" dedi.

Spor Toto 1'nci lig takımlarından Boluspor'un Karaçayır Mahallesinde bulunan Halı Saha Tesislerinde yapılan olağan genel kurulunun başlama saatinden 15 dakika sonra çoğunluk sağlanmadığı gerekçe gösterilerek Başkan Çarıkçı ve kulüp yöneticileri tarafından imzaların kapatılmak istenilmesi dikkat çekti. Kırmızı beyazlı takımın yöneticilerinin apar topar imzaları kapatmak istemesi ve Başkan Çarıkçı'nın delegeleri arayarak kongreye gelmemeleri yönünde telkinde bulunmalarına kırmızı beyazlı takıma gönül veren taraftarlar tepki gösterdi.

Boluspor Başkan Adayı Cavit Demir, kongrenin iptal edilerek Boluspor'un mağdur edildiğini vurgulayarak, "Kongrede maalesef çoğunluğu sağlayamadık. Mübarek ramazan ayında kongreye gelen Bolu sevdalılarına çok teşekkür ediyorum. Bize destek veren, yönetimimize giren değerli insanlara çok teşekkür ediyorum. Keşke kongrede çoğunluk sağlansa, çoğunluğun sağlanmasına müsaade edilseydi. Zaman doldu diye sırada bekleyen üyelerimizin imza atmasının engellenmesi son derece yanlış oldu. Bolusporumuz mağdur edilmiştir, keşke Bolusporumuz mağdur edilmeseydi" dedi.

Başkan Çarıkçı'nın delegeleri arayarak kongreye gelmemelerini istemesine tepki gösteren Demir, şöyle konuştu:

"Kongrenin 15 Haziran'a ertelenmesiyle Boluspor'un kazanacağı hiç bir şey yok. Mevcut başkan Necip Çarıkçı tüm üyeleri arayarak gelmemeleri, gelen kişilere oy kullanmamaları yönündeki telkinleri bizleri üzmüştür. Bizim Boluspor için her zaman elimizden geleni yapacağımızı herkesin bilmesini istiyorum. Keşke kongrede güzel bir şey olsaydı, bu tür şeylere gerek yok. Zaten geç kalan bir kongreydi. Keşke Necip Çarıkçı yada bir başkası aday olarak çıksaydı, güzel bir yarış olsaydı. Üyelerimiz kimin faydalı olacağına inanıyorsa onu seçseydi. Ama bunda da bir hayır vardır diyoruz, dünyanın sonu değil. Kazanan Bolumuz olsun. Boluspor için güzel günlerin geleceğini biliyorum. Kongreye gelen, kapı kapatıldığı için geri dönen, şehir dışından kongre için gelen üyelere ne kadar teşekkür etsem onlara azdır. Bolusporumuz mağdur edildi ama bunun üzerinde durmanın çok anlamı yok. Bu işler daha güzel olacaktır. Kimse Boluspor'dan ümidini kesmesin, mutsuz olmasın"

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.