25/05/2020

OTOBÜS TERMİNALLERİNDE SIKI DENETİM…

31 Mayıs 2019 - 18:37

Bolu’da bayrama sayılı günler kala yoğun kalabalığın yaşandığı otobüs terminalinde sefer sayıları da arttırıldı, denetimler de. Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, arttırılan ekip sayıları ile birlikte terminale her giriş-çıkış yapan otobüsü durdurarak kontrollerini gerçekleştirdi.

Ramazan Bayramı da geliyor, beraberinde 9 günlük bayram tatili de. Ankara ve İstanbul arasındaki geçiş güzergahında önemli bir konumda bulunan Bolu’da da D-100 Karayolu, TEM ve şehir içinde Emniyet güçleri denetimlerini ve ekip sayılarını arttırdı.

Trafik polisleri, terminalde yaptıkları denetimlerde otogara giriş ve çıkış yapan her otobüsü durdurarak hem yolcuların kimlik kontrollerini gerçekleştirdi hem de emniyet kemeri takmaları konusunda uyarılarda bulundu.

Ekip sayısının iki katına çıkarıldığı Bolu’da, bayram boyunca D-100 ve TEM’de 7 araç ile toplam 50 kişiden oluşan 6 ekip 24 saat çalışacak. Şehir içinde ise 20 personel ve 10 ekip bayram boyunca görev yapacak.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.