06/07/2020

KADİR GECESİ'NDE SEBENLİLER İFTARDA BULUŞTU

1 Haziran 2019 - 14:36
KADİR GECESİ'NDE SEBENLİLER İFTARDA BULUŞTU

Seben Belediyesi ve hayırsever vatandaşlarında desteği ile hazırlanan Kadir Gecesi Geleneksel İftar Organizasyonu bu yıl da bin 500 kişinin katılımıyla Seben Ortaokulu bahçesinde gerçekleştirildi.

Düzenlenen iftar programına Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak ve belediye personelinin yanı sıra AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Seben Kaymakamı Muhammet Fatih Günlü, Bolu İl Genel Meclis Üyesi Zerrin Açıkalın, Seben İl Genel Meclis Üyeleri  İsmail Akman ve Hüseyin Özçelik, Seben Ak Parti İlçe Başkanı Fehmi Çınar, Belediye Meclis Üyeleri, Seben Derneği Başkanı Selami Eryılmaz, Seben Derneği Yönetim Kurulu, İlçe Daire Amirleri ve Vatandaşların yoğun Katılımlarıyla gerçekleşti.

İftar yemeğinde konuşan Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, "Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu da günahların affına vesile olan ramazan ayının son günleri olan  kadir gecesini ihya ediyoruz. Birlik ve beraberliğin olduğu böyle bir günde hayırsever vatandaşlarımızın desteğiyle hazırlanan bu iftar sofrasında bir araya geldik. Öncelikle bu programın hazırlanmasında emeği geçen personelimize, hayırsever vatandaşlarımıza ve burada olan katılım sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kadir gecemiz ve yaklaşan ramazan bayramınız kutlu olsun" dedi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.