11/07/2020

HEDEFİNDE ÖZCAN VARDI…

12 Haziran 2019 - 17:40

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay yaptığı basın açıklamasında Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın açıklama ve uygulamalarını eleştirdi. Doğanay açıklamasında "Tanju Özcan sana çağrım boş laf ve suni gündemlerle Bolu kamuoyunu oyalamayı bir kenara bırakmandır. 31 mart seçimleri öncesi, Bolu halkına  verdiğin sözleri, taahhüt ettiğin projeleri, sorumlu bir belediye başkanına yakışan bir şekilde hayata geçirmeye başla. Çünkü Bolu Halkı senden laf değil, hizmet bekliyor" dedi.

CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’nın uygulama ve açıklamalarını, yaptığı basın açıklaması eleştiren AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Özcan’ın seçimlerden önce Bolu Belediyesi çalışanlarına kimseyi işten çıkarmayacağı ve keyfi olarak da  hiçbir personelin yerinin değiştirilmeyeceği vaadinde bulunduğunu belirterek, bu sözünü noterde taahhüt haline getirip tüm belediye personeline dağıttığını hatırlattı.

DOĞANAY, "MUHTEMELEN İŞÇİ ÇIKARTMAYA DEVAM EDECEK"

Doğanay, Özcan’ın önce 97 işçinin ekmeğini elinden aldığını ardından çok sayıda personelin yerini keyfi olarak değiştirerek istifaya zorladığını belirterek “Tanju Özcan muhtemelen işçi çıkartmaya devam edecek ki, son günlerde ki yaptığı açıklamaların hedefinde  Bolu Belediyesi çalışanları var. Tanju Özcan yaptığı açıklamada ‘Ot biçtirecek işçi bulamıyorum, teknik adamlar üretmiyor’ diyerek Belediye personelini Bolu Halkına şikayet ediyor. Bu açıklamalarıyla Tanju Özcan sorunlu bir Belediye Başkanına yakışmayacak şekilde Bolu Belediyesi çalışanlarını Kamuoyu önünde küçük düşürmekte hizmet üretmemesinin sebebini Belediye çalışanlarına yüklemektedir” dedi.

"BOLU HALKI LAF DEĞİL, HİZMET BEKLİYOR"

“Ne oldu da ; 15 yıllık Ak Parti Belediyeciliği döneminde Bolu’da hizmet destanı yazan, Bolu Belediyesinin isimsiz kahramanları Bolu Belediyesi çalışanları bugün Tanju Özcan tarafından, çalışmayan, iş beğenmeyen, üretmeyen pozisyonuna düşürülerek Bolu Halkına şikayet edilmektedir” diyen Doğanay, “Ama biz biliyoruzki, bu şikayetlerden  yaratılmak istenen suni gündemlerin asıl sebebi,Bolu Belediyesinde yeniden başlayacak, işçi çıkarmalarına zemin hazırlamak ve kılıf uydurmaktadır. Tanju Özcan sana çağrım boş laf ve suni gündemlerle Bolu kamuoyunu oyalamayı bir kenara bırakmandır. 31 mart seçimleri öncesi, Bolu halkına  verdiğin sözleri, taahhüt ettiğin projeleri, sorumlu bir belediye başkanına yakışan bir şekilde hayata geçirmeye başla. Çünkü Bolu Halkı senden laf değil, hizmet bekliyor. Bolu’nun çocuğuyum diye çıktığın bu yolda, Bolu’nun çocuklarına zulmetmeyi bırak artık” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.