15/08/2020

ÖZEL HASTANEDEN RENKLİ ETKİNLİK

23 Haziran 2019 - 17:57

Bolu’da Özel Çağsu Hastanesinin Kadın Doğum Servisi çalışanları, hastanede tedavileri süren anne adayları ve anneler Abant’ta düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Abant yolu üzerinde bulunan bir pansiyonda düzenlenen kahvaltıya Özel Çağsu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatma Demir, hastanede görevli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı doktorları ile servis çalışanları, anne adayları ve hastanede doğmuş çocuklarla aileleri katıldı.

Etkinliğe katılanlar yemyeşil doğasıyla büyüleyen Abant ormanları manzarası eşliğinde kahvaltılarını yapıp neşeli dakikalar geçirdiler. Kahvaltının ardından düzenlenen yarışmalar renkli görüntülere sahne oldu. Babalar, anneler ve çocuklar olmak üzere üç ayrı kategoride düzenlenen yarışmalara katılanlar gönüllerince eğlendi.

Sahibi oldukları hastanelerin bölgenin marka yüzü haline geldiğini vurgulayan Demir, "Böyle güzel bir organizasyonu yaptığım için bir anne olarak ben de gayet mutluyum. Ve böyle ekibim özellikle kadın doğumcularım, Doğu bey olsun, Arzu hanım olsun, Pınar hanım olsun. Ailelerle birlikte olmak, özel hastanemizin artık bir marka yüzü olduğunu gösteriyor. Artık çocuklarımız büyüyor. Özel hastanemizin bebekleri artık 12 -13 yaşına girmiş. Artık organizasyonlar gerçekten çok hoşuma gidiyor. Aileler büyüdükçe biz her konuda böyle güzel etkinlikler yapmaya devam edeceğiz. Çok da güzel olmuş" diye konuştu.

 

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.