05/08/2020

YAZ KURAN KURSLARINA VALİ ÜMİT’TEN ZİYARET

20 Temmuz 2019 - 09:40
YAZ KURAN KURSLARINA VALİ ÜMİT’TEN ZİYARET

Bolu Valisi Ahmet Ümit, İl Müftülüğü tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içinde okullarda ve Camilerde verilen yaz Kuran Kurslarında eğitim alan öğrencileri ziyaret etti.

Bolu Valisi Ahmet Ümit beraberinde İl Müftüsü Orhan Genç ve İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe ile birlikte Bolu il genelinde yaz döneminde okullarda ve Camilerde Kuran kursuna devam eden öğrencilerin derslerine katıldı.

50. Yıl İlköğretim Okulu ile Bilal-i Habeşi Camii’nde eğitim alan öğrencilerle bir araya gelen ve derslerine giren Vali Ümit,  öğrencilerle sohbet etti ve derslerde öğrendikleri konular, dualar, güzel ahlak ve Kuran-ı Kerim ile ilgili sorular yöneltti.

Yaz dönemi Kuran kurslarında eğitim alan öğrencilerin derslerde öğrendikleri dua ve sureleri de soran Vali Ümit, öğrencileri, öğretmenleri ve aileleri de tebrik etti.

 AİLELERİ TEBRİK ETTİ

Okullarda çocuklarını bekleyen aileleri de tebrik eden Vali Ümit, Kuran kursu öğretmenlerine de böyle kutsal bir görevi yaptıkları için teşekkür etti.

Vali Ümit ziyaretlerine çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KURSLARDA EĞİTİM VERİYOR

Vali Ümit ve beraberindeki heyet  Bilal-i Habeşi Camii’nde bulunan Kuran Kursunu ziyareti sırasında çocuklara “Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Su Tüketimi, Kişisel Hijyen, Ağız ve Diş Sağlığı” vb. konularda bilgiler veren Sağlık Müdürlüğü yetkililerini de tebrik ederek bir süre sohbet etti.

İl genelinde devam eden okul ve camilerdeki Kuran Kursları Kurban Bayramı öncesine kadar devam edecek.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.