15/08/2020

AĞZININ TADINI BİLENLERE KÖFTECİ HASAN YETER. 2 ŞUBESİ DE AÇILDI

14 Eylül 2019 - 00:48
AĞZININ TADINI BİLENLERE KÖFTECİ HASAN YETER. 2 ŞUBESİ DE AÇILDI

Kendisine has köfteleri ve diğer yemek çeşitleri ile uzun yıllardır ilimizde hizmet veren Köfteci Hasan, ikinci şubesini görkemli bir törenle açtı.

Karaçayır Parkı karşısındaki yeni işyerinin açılış törenine AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaranve birçok davetli katıldı.

2013’TEN BU YANA BOLU’NUN HİZMETİNDE

Açılıştan önce konuşan İşletme Sahibi Hüseyin Türkmen, ilk şubelerini 2013 yılında açtıklarını ve yeni bir heyecanla ikinci şubelerini Boluluların hizmetine sunduklarını ifade ederek, “Alanında uzman arkadaşlarımızla, tecrübemizle ve en önemlisi kendimize özgü ürettiğimiz köftelerimiz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bolumuza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

“BOLU’NUN AŞÇILARI MEŞHUR AMA YEMEK YENİLEBİLECEK MEKAN YOK”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, açılan yeni işyerinin kendisine büyük bir mutluluk verdiğini belirterek, “Milletvekilliği ve belediye başkanlığı dönemimizde en çok şikayet aldığımız konulardan bir tanesi de dışardan gelen misafirlerimizin Bolu damak tadına uygun yemek yenilebilecek mekanlar bulamamasıydı. Bolu’nun aşçılarla ünlü olduğunu ama yemek yenilebilecek mekanların kısıtlı olduğunu bizlere söylediler. Turizm kenti olmak istiyorsak yemek kültürümüze daha da önem vermeli bu tip işletmelerimizin sayısını arttırmalıyız.” diye konuştu.


AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ise Bolu’da yemek yenilebilecek mekanların daha da çok artması gerektiğini söyledi. Aydın, “Yeni işyerinin hayırlı ve bereketli kazançlar sağlamasını diliyorum. İşyeri sahibimizin kazançlarını hayra harcamasını, Bolu’nun geleceği için harcamasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.