05/08/2020

BOLU’DAN KAHRAMAN MEHMETÇİĞE DUYGU YÜKLÜ MESAJ...

17 Eylül 2019 - 19:52

Geçtiğimiz günlerde Şırnak Namazdağ Üs Bölgesi Çakırsöğüt Jandarma Tugayı'nda görev yapan askerler, öğrenci ve öğretmenler için yeni eğitim öğretim döneminde tüm Türkiye’ye videolu bir mesaj göndermişler gönülleri mest etmişlerdi.

Mesajda "Sevgili öğrenciler, değerli öğretmenler. Bizler Şırnak Namazdağ Üs Bölgesinde, vatanımızın bölünmezliği için görevi başında olan abileriniz, kardeşleriniziz. Yaz kış demeden, gece gündüz sınırın sıfır noktasında silahlarımızla bizler nöbet başında bizler beklerken, siz değerli öğrenci kardeşlerimizle, kalemlerinizle yeni bir döneme başlayacak, hedeflerinize ilerlemek için adım adım yürüyeceksiniz. Unutmayın ki kalem kılıçtan keskindir. 2019-2020 eğitim öğretim yılında, Şırnak Çakırsöğüt Jandarma Tugayı'ndan yarının emanetçileri siz sevgili öğrencilerimize ve saygıdeğer öğretmenlerimize başarılar dileriz." denilmişti.

Sosyal medyada ve haberlerde oldukça yer alan milyonları duygulandıran bu mesaja Bolu’dan yine çok anlamlı bir cevap geldi. 50. Yıl İzzet baysal Ortaokulu 6-D ve 8-A öğrencileri öğretmenleri ile birlikte Şırnak’tan gelen bu videoyu izlerlerken, videoya sınıfları olarak cevap verdiler.

İşte Şırnak Namazdağ Üs Bölgesi Çakırsöğüt Jandarma Tugayı'ndan gelen eğitim öğretim mesajı, işte Bolu 50. Yıl İzzet Baysal ortaokulunun komutan ve asker abilerine cevapları…

Söz onların…

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.