02/06/2020

BOLUSPOR EMİN EVİM İLE SPONSORLUK ANLAŞMASI YAPTI

20 Eylül 2019 - 13:52

Türk sporuna desteğini sürdüren Eminevim, TFF 1. Lig'de mücadele eden Boluspor’un forma göğüs sponsoru oldu.

Karaçayır Mahallesi’nde bulunan tesislerinde Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün ve Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı’nın katılımıyla düzenlenen imza töreninde 2019-2020 sezonunun sponsorluk anlaşması imzalandı. Bir yıl boyunca devam edecek sponsorluk anlaşmasıyla Boluspor’un formasında Eminevim logosu yer alacak. Ayrıca Bolu Atatürk Stadyumu’nda anlaşma çerçevesinde tanıtım çalışmaları yürütülerek statta reklam ve görsel giydirmeler yapılacak.

Törende konuşan Başkan Necip Çarıkcı, “Belki ilk defa Boluspor tarihinde böyle bir reklam sponsorluk anlaşması yapıyoruz. Bu sene geri çevirmediler. Biz de bu sene gururla bu formayı taşıyacağız. Boluspor’u da bu sene maçlarda temsil edeceğiz. Her yapılan maçtan sonrada Eminevim biraz daha öne çıkacak. Başkanıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün ise, “Keşke daha evvel yapabilseydik. Ama olmadı. Ben de Bolulu olmaktan, Bolulularla birlikte olmaktan mutluyum. Boluspor’a da katkı sağlamak suretiyle Bolulu gençlerin gönüllerini fethedeceğiz. İnşallah hayırlara vesile olur” şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.