12/07/2020

ACİL HEKİMİ DR.HÜSEYİN ŞAHİN “KIŞ HASTALIKLARI” İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

24 Ekim 2019 - 17:49

Sonbahar ve Kış ayları geldi hastalıklar yüzünü göstermeye başladı. Kendimizde kırgınlık, rahatsızlık ve hastalık gibi sıkıntılar yaşadığımızda ilk kapısını çaldığımız hastanelerin acil servisleri oluyor.

İlk önce kapılarını çaldığımız acil servislere bu aylarda ne gibi hastalıklarla başvuruyoruz ne gibi tedaviler uygulanıyor ne yaparsak kendimizi bu aylarda artan hastalıklardan koruruz? Bu soruların cevaplarını acil servis hekimine sorduk.

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Acil Hekimi Doktor Hüseyin Şahin Merkez TV kameralarına kış hastalıları ile ilgili akıllarda kalan soruları cevapladı.  Kış aylarında fiziksel değişiklikler olduğundan hastalıklarda artmalar olduğunu dile getiren Acil Hekimi Şahin açıklamalarda bulundu.

Şahin hafif ağrı, kırgınlık, hafif ateş, yorgunluk gibi şikayetlerinin olduğunda bu şikayetleri ağrı kesicilerle ve bol bol sıvı tüketimiyle geçebileceğini söyleyerek açıklamalarını şöyle devam etti.

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Acil Hekimi Hüseyin şahin  reyno hastalığı hakkında da bilgi vererek burun ucunda, kulaklarda ve parmak uçlarında damarların büzülmesi ne bağlı olarak karşılaşılabilecek bir hastalık olduğunu vurgulayarak şunları söyledi .

Kış aylarında havaların kirli olması sebebiyle astım ataklarına dikkat edilmesi gerektiğini söyleyen Hekim Hüseyin Şahin bu konu ile ilgili şunlara değindi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.