11/07/2020

EVERESTİN ZİRVESİNDE ATATÜRK VE CUMHURİYET COŞKUSU

13 Kasım 2019 - 20:40

Seyahat etmeyi, tırmanmayı, doğayı ve insanı keşfetmeyi, tutkuyla seven Montis ekibi Cumhuriyetinin kuruluşunun 96’ıncı yılını Everest’in zirvesinde açtıkları Atatürk posteri ile kutladılar. Grup üyeleri ulu Önder Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını da unutmadılar. 


Ülkemizin ve dünyanın birçok noktasına doğa yürüyüşü yapan macerayı ve doğayı seven Montis üyeleri birbirinden farklı bir çok yerlerde düzenledikleri doğa etkinlikleri ile fark yaratıyorlar. 
Grubun aktif üyelerinde Özel Çağsu Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Arzu Dede’nin yer aldığı ekip karlarla kaplı Everest’in zirvesine yaptıkları zorlu yürüyüş sonrası Atatürk posteri ve Türk bayrağı ile Cumhuriyet mesajı verdiler. 
Montis üyeleri burada yaptıkları açıklamada “Türkiye Cumhuriyeti’nin 96’ıncı yılı kutlu olsun. Montis ekibi olarak bu özel günü kutlamak buraya nasip oldu. Atatürk ve Silah arkadaşlarına buradan selam olsun dediler. 
Başarılı doktor Özel Çağsu Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Arzu Dede’nin de içinde olduğu grup çektikleri hatıra fotoğrafları ile Everest’e veda ettiler.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.