09/07/2020

YEMEN BÜYÜK ELÇİLİĞİNDEN BOLU-İHH’YA TEŞEKKÜR BELGESİ

14 Kasım 2019 - 18:00
YEMEN BÜYÜK ELÇİLİĞİNDEN BOLU-İHH’YA TEŞEKKÜR BELGESİ

Bolu’da bulunan Yemen’li öğrenciler temsilcisi Habib Abdo Ahmed ve Şeref Mohammed Ziyad Bolu-İHH’yı ziyaret ederek Yemen’li öğrencilere yapmış oldukları yardımlardan dolayı teşekkürlerini sundular ve Yemen büyükelçiliği tarafından gönderilen teşekkür belgesini takdim ettiler.

Bolu-İHH adına teşekkür belgesini kabul eden mali ve idari işler sorumlusu Mehmet Bayraktar Yemen büyük elçilisi Mahdi Aludami, büyük elçi yardımcısı Tareq D. Mutahar ve konsolos Ali Alahmer’e bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Bolu-İHH olarak Köroğlu Uluslararası Öğrenci Derneği (KUDER) ile birlikte ilimize öğrenim görmek için dünyanın farklı yerlerinden gelen misafir öğrencilerimize her konuda yardım ve desteklerini sürdüreceklerini, bu öğrencilerin eğitimlerini tamamlayıp ülkelerine döndüklerinde; ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini ve bu kardeşlerimiz sayesinde dünyanın bir çok ülkesi ile Türkiye olarak çok iyi ilişkiler içerisinde olacağımıza inandıklarını söyledi.

İki ay önce Yemen Büyükelçi yardımcısı Tareq D. Mutahar Bolu-İHH’yı ziyaret ederek Bolu'daki Yemen’li öğrencilerin sosyo-ekonomik ve eğitim süreçleri ile ilgili yaşadıkları sorunları görüşüp, konuyla ilgili bilgi almıştı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.