09/07/2020

"BOLU'DA ÇOK BÜYÜK BİR BAŞARI HİKAYESİ YAZDIK"

17 Kasım 2019 - 10:04

Cumhuriyet Halk partisinin olduğu yerde sanat kazanıyor, müzik kazanıyor, bilim kazanıyor diyen Bolu Belediye Başkan yardımcısı ve Basın sözcüsü Rasim Özdemir Mengen Atatürkçü Düşünce Derneğinin Atatürk’ü Anma ve Cumhuriyet yemeğinde açıklamalarda bulundu.

Özdemir geceye katılanlara hitaben yaptığı konuşmada “Mengen’de 2 dönemdir Cumhuriyet Halk Partisi var ama Cumhuriyet Halk Partisinin olduğu yerde sadece Cumhuriyet Halk Partisi kazanmıyor. Gördüğünüz gibi sanat kazanıyor, müzik kazanıyor, bilim kazanıyor, herkes kazanmış oluyor. Atatürkçü Düşünce Derneğinin Mengen’de olması çok büyük gurur verici. İnşallah Mengen bu ateşi iki yıl önce yaktı. Biz de çok büyük bir başarı hikayesi gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz Bolu’da.  Bolu’da kazandık, inşallah Mengen’de başlayan, Bolu’ya, İstanbul’a, Ankara’ya İzmir’e gelen bu çağdaşlık ve özgürlük tüm Türkiye’ye yayılacak” dedi.     

Özdemir ayrıca Bolu’da başarı hikayesi yazdıklarını bunun Ankara, İstanbul ve İzmir ile devam ettiğini ve çağdaşlığın özgürlüğün tüm Türkiye’ye yayılacağını belirtti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.