11/07/2020

BESMELE İLE İLK SAYILARINI OKUYUCULARINA ULAŞTIRDILAR

21 Kasım 2019 - 17:17
BESMELE İLE İLK SAYILARINI OKUYUCULARINA ULAŞTIRDILAR

Bolun'un tanınmış isimlerinden Mahmut Alan ile Alper Yılmaz'ın ortaklığında Bolu Bakış Haber Gazetesi ilk sayısını çıkarttı.

Daha önce sosyal medyada yer alan ve bir çok önemli konuya parmak basan Bolu Bakış Haber haftalık olarak yayın hayatına resmen başladı. 

Bismillahirrahmanirrahim diyerek ilk yazılı gazetelerini okuyucularına ulaştıran Mahmut Alan ve Alper Yılmaz yeni ofislerinde zaman zaman yapılan "hayırlı olsun" ziyaretleri ile zaman zamanda sosyal medya aracılığı ile gelen tebrikleri kabul ediyorlar.

Gazetenin ilk sayısı için yaptıkları açıklamada "Bolu Bakış Haber 2016 senesinde internet üzerinden yayın yaparak Bolu halkına merhaba demişti. 18 Kasım 2019 tarihinde haftalık gazete olarak basılmaya başlandı ve internet ortamındaki haberlerini basılı yayına taşımış oldu. Mahmut Alan ve Alper Yılmaz'ın birlikte çalışarak çıkaracağı haftalık gazete Bolumuza hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese ve değerli takipçilerimize desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz" dediler. 

Merkez TV ve Memleketim Bolu yayın grubu olarak Bolu medyasına yeni bir soluk getireceğini düşündüğümüz Bolu Bakış Haber Gazetesine yeni yayın hayatında başarılar diliyoruz.  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.