09/08/2020

BAŞARAN’DAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

9 Ocak 2020 - 19:54
BAŞARAN’DAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Doğru ve tarafsız haberi sizlerden öğreniyor,  gündemi sizinle takip ediyoruz. Ülkemizde gazetecilerin ve basının bir çok zorluklar içinde haber yaptıklarını da çok iyi biliyoruz.

Gün oluyor olayların tam ortasında görev yapıyorsunuz. Yeri geliyor soğuk bir kış gününde saatlerce haberin peşinde koşuyorsunuz. Acı bir habere ulaştığınızda, olaylara gözleriniz ile şahit olduğunuz için ruhsal ve bedensel olarak yıpranıyorsunuz. Gün oluyor haberini yaptığınız konuda hedef haline geliyorsunuz. Mesai kavramınız yok. Saygın ve önemli bir mesleği, ne zorluklar içinde yapmaya çalıştığınızı biliyorum ve sizleri takdir ediyorum.

Muhasebe ve Mali Müşavirlik mesleğimin bir parçası olan maliye, ekonomi ve finans konularında 2001 – 2003 yıllarında, biz zaman köşe yazarlığı yaptığım için, sizleri meslektaşım ve kardeşim olarak görüyorum. Değerli mesleğinizin üzerindeki ekonomik sıkıntıların biteceği, tanımlanması elzem olan sosyal güvenlik haklarının düzenleneceği günlerin gecikmeden gelmesini diliyorum.

Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, başta Bolu’nun basın sektöründe hizmet veren, basın çalışanları ve tüm gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü, bütün samimiyetim ile kutluyor, basın mensubu kardeşlerime görevlerinde başarılar diliyorum.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.