09/08/2020

BOLU BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN’DAN BESOB’A ZİYARET

9 Ocak 2020 - 17:03
BOLU BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN’DAN BESOB’A ZİYARET

Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖZCAN, ve Belediye Başkan Yardımcısı Mansur ŞEN Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine ziyaret etti.

Birlik Başkanı Tahir GAYRET; öncelikle Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, esnaf ve sanatkarların içinde bulunduğu sorunlar ve bunlar için yapılması gerekenleri dile getirdi. Ayrıca esnafların belediye ile olan iş ve işlemleri hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. Esnaf teşkilatının en üst kuruluşu olarak Birliğimiz esnaf ve sanatkarlarımız için Belediyemiz ile sürekli olarak çalışmak mecburiyetindedir. Herkesin bildiği üzere esnaflarımız sicil kayıtlarını yaptırdıktan sonra ruhsat almak için Belediyemize müracaat ediyorlar gerek ruhsat aşamasında gerekse daha sonraki dönemlerde karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları için karşılıklı istişareler bizim için olmazsa olmazımızdır dedi.

Tanju ÖZCAN bu ziyaretini kabul eden ve büyük bir misafirperverlik gösteren Birlik Başkanı Tahir GAYRET ve arkadaşlarına teşekkür etti. Göreve geldikleri zaman zarfı içinde yapmış oldukları çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren Belediye Başkanı Tanju ÖZCAN esnaf ve sanatkarların yararına olacak her türlü çalışmada Belediye olarak var olacaklarını dile getirdi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.