20/09/2020

VALİ ÜMİT’İN EŞİ ŞENGÜL ÜMİT’TEN HASTANE ZİYARETLERİ

7 Şubat 2020 - 19:06
VALİ ÜMİT’İN EŞİ ŞENGÜL ÜMİT’TEN HASTANE ZİYARETLERİ

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in eşi Şengül Ümit, İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile Özel Çağsu ve Fatma Hatun Hastanelerini ziyaret ederek tedavi gören hastalar ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’ni ziyaret eden Şengül Ümit, hastanenin Gebe Okulu, Yenidoğan Servisi, Suda Doğum Ünitesi ve yapımı devam eden Çocuk Yoğun Bakım Servisini ziyaret etti.

Ziyaretinde servisler ve tedavi gören hastalar hakkında sorumlu doktorlardan bilgiler alan Şengül Ümit,  tedavi gören hastalarla da sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Şengül Ümit’e ziyaretlerinde, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekim Yardımcısı Cevdet İşler, Kadın Doğum Ünitesi Birim Sorumlusu Aysun Yılmaz, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Songül Yorgun eşlik ederek servisler hakkında bilgiler aktardılar.

FATMA HATUN VE ÇAĞSU HASTANELERİNE ZİYARET

Valimiz Ahmet Ümit’in eşi Şengül Ümit hastane ziyaretlerinin devamında Özel Fatma Hatun Hastanesini ziyaret etti. Şengül Ümit burada Kızılay Kök Hücre Bağışı Bilgi Toplantısı’na katılarak bu kapsamda yapılan çalışmalar ve bağışlar hakkında bilgiler aldı.

Şengül Ümit hastane ziyaretinde ayrıca Yenidoğan Servisi ile Cerrahi Servisini de ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun temennilerinden bulundu

Şengül Ümit diğer ziyaretini ise Özel Çağsu Hastanesine gerçekleştirdi. Burada da Çocuk Servisi, Acil Servis ve bazı bölümleri ziyaret eden Şengül Ümit, tedavi gören hastalara ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Şengül Ümit’e Çağsu Hastanesi ziyaretinde Çağsu ve Fatma Hatun Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatma Demir,Halkla İlişkiler Müdürü Neşe Alagöz ve ilgili doktorlar da eşlik ettiler.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.