09/07/2020

KAZIM KONAK GÜVEN TAZELEDİ

25 Şubat 2020 - 13:45
KAZIM KONAK GÜVEN TAZELEDİ

AK Parti Bolu Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve çok sayıda partilinin katılımı ile yapıldı.

AK Parti Merkez İlçe Kongresinde tek aday olarak seçime giren mevcut AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, delegelerin oyları ile merkez ilçe başkanlığına yeniden seçildi. Son yerel seçimlerde CHP'nin adayı Tanju Özcan'la gizli ittifakla işbirliği yaptığını Bolu'da sağır sultanın bile duyduğu ve bu nedenle birçok kişinin Ak Parti'de görmek istemediği Alaaddin Yılmaz da kongreye katıldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi'ne, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Bolu Belediye Eski Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, ilçe belediye başkanları, çok sayıda partili ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

AK Parti Bolu Merkez İlçe 7. Olağan Kongresinde tek liste halinde seçimlere giren ve kongreye katılan delegelerin tamamının oyunu alan Kazım Konak ilçe başkanlığına tekrar seçildi.

Kazım Konak Başkanlığındaki AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu;

Engin Alemdar, Erdem Yılmaz, Haluk Yerlikaya, Basri Gökdemir, Kemal Çalışır, Mehmet Aydınöz, Abdurrahman Doğanay, Ümit Tomurcukgil, Muhittin Özçelik, Levent Kahraman, Bülent Hitit, Arif Esen, Kasım Eraslan, Necmettin Hancı, Yılmaz Akay, Hakan Dursun, Volkan Albayrak, Ersin Yılmaz, Efe Okan Başaran, Ali Yıldız, Özlem Kabadayı, Senem Aydın, Dilek Aydemir, Canan Akbay, Tenzile Kurtaran, Fatma Yılmaz, Filiz Aslan Büyüktopaç, Hatice Akkaya, Hande Gülderen.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.