26/05/2020

VALİ AHMET ÜMİT, KAYMAKAMLARLA VİDEO KONFERANSLA TOPLANTI YAPTI

3 Nisan 2020 - 20:19
VALİ AHMET ÜMİT, KAYMAKAMLARLA VİDEO KONFERANSLA TOPLANTI YAPTI

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Kaymakamlarla video-konferans üzerinden toplantı gerçekleştirerek Koronavirüs (COVİD-19) salgını ile mücadele kapsamında ilçelerde yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Vali Ahmet Ümit, Koronavirüs (COVİD-19) salgınına karşı ilçelerimizde yürütülen çalışmalar, alınan tedbirler, Vefa Sosyal Destek Grubu’nun yaptığı çalışmalar vb. uygulamalar ile ilgili video konferans sistemi üzerinden Kaymakamlardan bilgiler aldı.

Koronavirüsün (Covid-19) yayılmasını önlemek amacıyla alınan tedbirlerin uygulanmasına yönelik konuların görüşüldüğü toplantıda, Vali Ümit, Kaymakamlara Koronavirüsle mücadelede hem birey ve toplum sağlığı, hem de kamu düzenini korumak için Sayın Cumhurbaşkanımızın ve ilgili bakanlıklarımızın almış oldukları tedbirlerin, İl Hıfzıssıhha ve İl Pandemi Kurulu tarafından alınan kararların il genelinde titizlikle uygulanması, alınan kararlara uyulması ve bu konuda gerekli denetimlerin yapılması talimatını verdi.

Sayın Valimiz Ahmet Ümit’in başkanlığında video konferans sistemi ile gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcıları Ahmet Atılkan, İlhan Turgut, Çağlayan Kaya ile video-konferans aracılığıyla İlçe Kaymakamları katıldı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.