21/10/2020

SİPERLİK VE MASKE DAĞITILDI

9 Mayıs 2020 - 13:22
SİPERLİK VE MASKE DAĞITILDI

Yeniden açılacak olmanın verdiği heyecanla hem işyerlerini hem de kendi çalışma şartlarını yeni döneme hazırlayan berber ve kuaförlere, AK Parti Bolu İl Başkanlığı tarafından siperlik ve maske hediye edildi.

İçişleri Bakanlığı genelgesi ile Corona virüsün yayılımını engellemek amacıyla 11 Mart tarihinden bu yana kapalı olan berberler ve kuaförler açılmak için gün sayıyor.

Hatırlanacağı üzere; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine sonrası berber ve kuaförlerin bir dizi kurallara uymaları kaydıyla 11 Mayıs tarihinden itibaren yeniden hizmete başlamaları karar verilmişti.

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve AK Parti Bolu Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, berber ve kuaförlerin yeniden hizmete girecek olmaları nedeniyle Bolu Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığını ziyaret ettiler.

Bolu Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nezahat Gökçeoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen Doğanay ve Konak; Corona virüs illetinin ülkemizden ve dünya üzerinden bir an önce yok olması dileğinde bulundular.

Pandemi kapsamında yaklaşık 1,5 aydır berber ve kuaförlerin kapalı olduğuna dikkat çeken AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; berber ve kuaförlerin açılacak olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Ülkemizde yürütülen Corona ile mücadelenin başarılı bir seyir içinde olduğunun bir göstergesi olan berber ve kuaförlerimizin belirli kurallara uyarak yeniden açılması kararına esnafımız kadar bizler de çok sevindik. Bu bir buçuk aylık süreçte gördük ki; berberler ve kuaförler hayatımızda gerçekten önemli bir yer tutuyormuş. İnşallah 11 Mayıs tarihi ile hizmet vermeye başlayacaklar. Bizler de AK Parti Teşkilatları olarak Bolu Berberler ve Kuaförler Odası Başkanımız Sayın Nezahat Gökçeoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine hem hayırlı olsun demek için hem de 260 üyemize siperlik ve 500 maske hediye etmek için bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Berber ve kuaför esnafımıza şimdiden bol ve bereketli kazançlar dilerken, Rabbimden bir daha böyle bir salgını bizlere yaşatmamasını diliyorum” diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.