27/09/2020

AĞUSTOS AYI TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

13 Ağustos 2020 - 13:54
AĞUSTOS AYI TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

İl Genel Meclisi Ağustos Ayı toplantıları devam ediyor. Toplantıların Perşembe günü gerçekleşen oturumunda dört madde görüşülerek karara bağlandı.

Meclis Başkanvekili Üzeyir Ercivan Başkanlığında gerçekleşen İl Genel Meclisi Ağustos Ayı toplantılarının Perşembe günü gerçekleşen oturumunda Yeniçağa ilçesi Gölbaşı Köyü hudutlarında bulunan taşınmaz için hazırlanan enerji depolama alanı ve yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı üretim tesis alanı amaçlı uygulama imar planının onanması ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen rapor görüşüldü. Evrak eksikliği nedeniyle söz konusu talep dosyasının idareye geri gönderilmesinin uygun olduğu belirtilen rapor oy birliği ile kabul edildi.

Toplantıda ayrıca Plan ve Bütçe Komisyonundan gelen rapor doğrultusunda Göynük ilçesi köylerinin hizmetlerinde kullanılmak üzere gerekli olan 125.000 TL. ödeneğin Göynük Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına aktarılmasına karar verilirken, İl Özel İdaresine ait vidanjörün özel kişi ve şirketlere kiraya verilebilmesi için ücret tarifesinin belirlenmesi talebi komisyona havale edildi.

Toplantı Mengen ilçe köylerinin hizmetlerinde kullanılmak üzere gerekli olan 166.726 TL. ödeneğin Mengen Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına aktarılması talebinin incelenmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesi ile sona erdi.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.