05/12/2020

YENİLENEN KÜLTÜR MERKEZİ İLE SERGİ VE FUAYE SALONU BÜYÜK BEĞENİ TOPLUYOR

21 Ekim 2020 - 15:06
YENİLENEN KÜLTÜR MERKEZİ İLE SERGİ VE FUAYE SALONU BÜYÜK BEĞENİ TOPLUYOR

Bolu Belediyesi tarafından kısa süre önce açılışı yapılan 600 kişilik kültür merkezi ile Bolu’nun kültürel değerlerinin sergilendiği sergi ve fuaye salonunun tanıtım videosu yayınlandı.

Bolu Belediyesi, 5 Ekim’de belediyenin 143. kuruluş yılı kutlama etkinlikleri kapsamında, Bülent Ecevit Barış Parkı ile yenilenen 600 kişilik kültür merkezi ve fuayene ve sergi salonunun açılışını gerçekleştirmişti.

Covid-19 önlemleri altında açılışı gerçekleşen dev kültür merkezi ile fuaye ve sergi salonu için Bolu Belediyesi Basın Yayın Birimi’nce bir tanıtım videosu hazırlandı.

Belediyenin sosyal medya hesaplarından paylaşılan videoda, geçmiş yönetim tarafından milyonlarca lira harcanan, ancak tabandan gelen su nedeniyle, adeta göle dönen ve hiçbir etkinliğe ev sahipliği yapamadan mezbele halde kapısına kilit vurulan kültür merkezinde yaşanan değişim ele alındı.

Videoda son sistem ses, ışık sistemleri ile donatılan ve sahnesi yenilenen kültür merkezindeki değişim net bir şekilde görülürken, sergi ve fuaye salonu ise Bolu’nun kültürel mirasını gelecek kuşaklara aktaracak yüzlerce çeşit obje ile göz doldurdu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.