24/01/2021

BEKAB MUSTAFA ALLAR BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

1 Aralık 2020 - 17:42
BEKAB MUSTAFA ALLAR BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

Bolu İli Katı Atık Bertaraf Tesisleri Kurma ve İşletme Birliği (BEKAB) Başkanlığına seçilen Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın başkanlığında BEKAB’ın Kasım ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

Bolu Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen Kasım ayı Meclis Toplantısında; Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın BEKAB Başkanlığına seçilmesi nedeniyle boşalan encümen üyeliğine Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak seçilirken, 2021 Çalışma Programı, Yatırım Planı, Gelir-Gider Bütçesi ve Tüzük Değişikliği Üyeler tarafından oybirliği ile onaylandı.  

Meclis Toplantısı sonra açıklama yapan BEKAB Başkanı Mustafa Allar;’’Başkanlığını yaptığım; Bolu İli Katı Atık Bertaraf Tesisleri Kurma ve İşletme Birliği (BEKAB) Kasım Ayı Meclis Toplantısını gerçekleştirdik. BEKAB Başkanlığına seçilmem nedeniyle boşalan encümen üyeliğine Seben Belediye Başkanımız Fatih Kavak seçilirken, 2021 Çalışma Programı, Yatırım Planı, Gelir-Gider Bütçesi ve Tüzük Değişikliği Üyelerimizce oybirliği ile onaylandı. Katılım ve katkı sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederim. Alınan kararlar; Bolumuza, tüm İlçelerimize ve beldelerimize hayırlı olsun’’ dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.