26/05/2022

TANJU ÖZCAN'DAN ÖZEL İZ AKADEMİYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

10 Aralık 2020 - 14:17

Bolu’da yeni bir heyecanla, yeni bir umut ve yeni bir hizmet anlayışı ile Eeğitim-öğretim faaliyetine başlayan “Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi”ne Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert ile birlikte “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.  

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Bolu’da özel eğitime yeni bir soluk katacak “Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi”nin sınıflarını, birimlerini, sosyal ve kültürel atölyelerini tek tek gezerek kurum personeli ile de tanıştı. Başkan Özcan Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin öğretmen kadrosu ile bir toplantı gerçekleştirerek ‘Özel Eğitim’ hakkında “Birlikte neler yapabiliriz?”  konusunu masaya yatırdılar. 
“ÖZEL İZ AKADEMİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ ÖZENLE DİZAYN EDİLMİŞ VE UZMAN KADROSU İLE ÖRNEK BİR EĞİTİM KURUMU OLMUŞ”
 İz Akademiyi kuranlara Bolu’ya kazandıranlara ben çok teşekkür ediyorum diyen başkan Özcan “Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi fiziki şartları ile gayet güzel ve örnek bir eğitim kurumu olmuş. Öğretmen arkadaşlarla tanıştım hepsi konusunda uzman ve yetenekli arkadaşlarımız. Sınıfları gezdik ve sınıflar gayet özenle dizayn edilmiş” dedi. 
“KÖROĞLU MAHALLEMİZDE ÇOK GÜZEL BİR EĞİTİM YUVASI KAZANMIŞ OLDUK”
Özel Eğitime muhtaç çok sayıda çocuğumuzun olduğunu altını çizen başkan Özcan “Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi onlar açısından çok büyük bir kazanç olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Köroğlu mahallemizde çok güzel bir eğitim yuvası kazanmış olduk.  Bu eğitim yuvasının kurucularına şükranlarımı ve teşekkürlerimiz sunuyorum.  İnşallah Bolu’da özel eğitime muhtaç olan çocuklarımız, yavrularımız buradan eğitimlerini alarak hayatının bundan sonrasını daha rahat idame ettirebilir” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)
 

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.