25/02/2021

YENİDEN REFAH’TAN YANGINZEDE AİLEYE ZİYARET

23 Ocak 2021 - 23:51
YENİDEN REFAH’TAN YANGINZEDE AİLEYE ZİYARET

Bolu’nun Doğancı Köyü’nde geçtiğimiz günlerde meydana gelen yangın sebebiyle evleri hasara uğrayan aileyi Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın ve partililer ziyaret etti.

Her hafta Cuma günleri farklı bir köyde Cuma namazı sonrası halkla bir araya gelen Yeniden Refah Partisi Bolu İl Teşkilatı, bu hafta Cuma namazı sonrası Doğancı halkıyla bir araya geldi. Partililer buluşmanın ardından geçtiğimiz günlerde yangın felaketiyle evleri hasar gören aileyi ziyaret ederek her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olduklarını belirtti.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın; “Bugün Doğancı’da evleri yangın sebebiyle hasar gören ailemize yönetim kadromuzla ziyarette bulunduk. Yangın bölgesindeki tahribatı yerinde inceledik. İbrahim Amca’mızla uzun bir süre dertleşerek her türlü ihtiyaçlarında tüm imkanlarımızı kullanarak yanlarında olduğumuzu belirttik. Bu tarz afetler tabii ki çok üzücü. Bizler de hakikaten büyük üzüntü duyuyoruz. Yangında can kaybı olmaması tek tesellimizdir. Kimsenin başına böyle felaketler gelmemesini temenni ediyoruz. Allah her türlü felaketten bizleri korusun. Tüm felaketzedelere geçmiş olsun dileklerimizi canı gönülden iletiyorum” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.