20/04/2021

GELECEK PARTİSİ PAZARCI ESNAFININ DERTLERİNİ DİNLEDİ

24 Şubat 2021 - 09:22
GELECEK PARTİSİ PAZARCI ESNAFININ DERTLERİNİ DİNLEDİ

Gelecek Partisi Bolu İl Başkanı Özkan Güneç ve beraberindeki partililer, İhsaniye Mahallesi’nde bulunan ve Bolu’nun en büyük pazarı olan Pazartesi Pazarı’nda tezgah kuran esnafı ziyaret ederek dertlerini dinlediler.

Pazarcı esnafını tek tek gezerek sorun ve taleplerini dinleyen Gelecek Partililer, esnaf ve vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaştı. 1 yıldır devam eden Covid-19 salgını nedeniyle zor bir süreç geçirdiklerini belirten pazarcı esnafı, sürecin en hızlı şekilde atlatılması gerektiğine vurgu yaparak devletin kendilerine yardım elini uzatmasını istedi. Esnaflarla yakından ilgilenen Özkan Güneç ise, ellerinden geleni yapacaklarına dair söz verdi.

“YILLARCA DEVLETE VERGİSİNİ ÖDEYEN VATANDAŞA BU KEZ DEVLET SAHİP ÇIKMALIDIR”

Pazarcı esnafına gerçekleştirdikleri ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Bolu İl Başkanı Özkan Güneç, “Pandemi süreci nedeniyle hem sağlık hem de ekonomik anlamda ülke olarak çok zor bir dönem geçiriyoruz. Bolu’da bugüne kadar yüzlerce esnafımızı, binlerce vatandaşımızı ziyaret ettik. Herkes ekonomiden dem vuruyor. Devletimiz bir yandan salgınla mücadele ederken diğer yandan esnafı ayakta tutacak tedbirleri de almalı. İnsanlar evlerine ekmek götüremiyor, dükkan ve ev kiralarını, faturalarını ödeyemiyor. Yıllarca devlete verdikleri vergilerle görevlerini yerine getiren vatandaşlarımıza bu kez devletin sahip çıkması gerekiyor. Biz Gelecek Partisi olarak iyi günde kötü günde esnaf ve vatandaşımızın yanındayız. Onların hakkını savunmak bizim önceliklerimizden biridir. El ele vererek bu süreci atlatacağımızdan şüphemiz yoktur”  ifadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)
 

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.