19/04/2021

BOLU’YA REKOR SAYIDA YENİ PARK KAZANDIRILDI

25 Şubat 2021 - 12:15
BOLU’YA REKOR SAYIDA YENİ PARK KAZANDIRILDI

Yaz aylarını iyi değerlendiren Bolu Belediyesi, halkın aileleriyle birlikte vakit geçireceği rekor sayıda park kazandırdı.

Korona virüs salgınına rağmen Bolu Belediyesi yaz aylarında altyapıdan üstyapıya yoğun mesai harcadı. Başkan Tanju Özcan yönetiminde Park ve Bahçeler Müdürlüğü son 1 buçuk yılda tam 25 yeni park inşa ederek, halkın hizmetine sundu.

İhmal edilen parklar da yenilendi

Aralarında Bülent Ecevit Barış Parkı’nın da olduğu yeni parklara Bolu halkı tam not verirken, yıllardır ihmal edilmiş parklar da bir bir revize edilmeye başlandı. Bu kapsamda uzun yıllardır bakımsız bırakılan ve insanların yanından geçmeye korktuğu Uğur Mumcu Parkı baştan aşağı yenilenerek ışıklandırıldı.

Yeni parklar yolda

Bolu Belediyesi 25 yeni park kazandırmasına rağmen hız kesmedi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü 2021 yılında Bolu’nun farklı mahallelerinde 21 adet yeni park daha inşa edecek.

2 yorum yapılmış

  • AHMET25 Şubat 2021 • 20:23

    CUMHURİYET PARKINIDA HALKA YENİDEN KAZANDIRIRSANIZ SEVİNİRİZ TANJU BAŞKANIM. ZİRA ORADAKİ KAFE AŞAMA AŞAMA ORAYI ZAPTETTİ. YAPI KREDİ BANKASI YANINDAKİ PARK ALAADDİN ZAMANINDA ELDEN ÇIKTI MAALESEF.
  • AHMET27 Şubat 2021 • 14:34

    BİZİM DAĞKENT 2. ETAP TOKİNİNDE PARKA İHTİYACI VAR. ÖZELLİKLE B BLOKLARIN.ÇÖK İHTİYACI VAR. YOKUŞTA NE PARK VAR NE DE OTURACAK BİR ALAN . A SOSYAL TAM OLARAK..!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)
 

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.