16/05/2021

AK PARTİ'DEN KÖY YOLLARI AÇIKLAMASI

23 Nisan 2021 - 22:05
AK PARTİ'DEN KÖY YOLLARI AÇIKLAMASI

Bolu'nun Gerede ilçesi sınırlarında bulunan Ahmetler, Aydınlar ve Yakakaya köy yolları hakkında yerel basında çıkan haberlere ilişkin açıklama yapma gereği duyulmuştur.

Söz konusu haberlerde geçen Ahmetler, Aydınlar ve Yakakaya köy yollarının da içinde bulunduğu 15 kilometrelik köy yolu geçtiğimiz yıl Bolu İl Özel İdaresi tarafından asfaltlama programına alınmıştır. Bu kapsamda kış mevsimi öncesi yapılan çalışmalar neticesinde onlarca kamyon dolgu malzemesi serilerek asfaltlama öncesi yolun alt yapısı hazırlanmıştır. Dolgu malzemesinin zemine oturması ve alt yapının asfaltlamaya uygun hale gelebilmesi için belli bir süre beklenmiştir. Kış ayının bitmesi ve havaların düzelmesi ile birlikte açılacak asfaltlama sezonunda Ahmetler, Aydınlar ve Yakakaya köy yollarının da içinde bulunduğu 15 kilometrelik köy yoluna asfalt serimi gerçekleştirilecektir. Konuya ilişkin gerekli bilgilendirme geçtiğimiz yıl bölge halkına yapılmıştır.

AK Parti Bolu İl Başkanımız Suat Güner, AK Parti Milletvekillerimiz Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü ile Bolu İl Özel İdaremiz Bolu halkının sorunlarını çözmek adına gerekli çalışmaları yoğun şekilde sürdürüyor.

AK Parti Bolu İl Başkanlığı

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)
 

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.