15/05/2021

BOLU BELEDİYESİ’NDE DUR DURAK YOK

26 Nisan 2021 - 16:30
BOLU BELEDİYESİ’NDE DUR DURAK YOK

Bolu Belediyesi, şehir merkezinde gerçekleştirdiği yol ve kaldırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında alt yapı çalışmaları tamamlanan birçok sokak ve caddenin yolları ve kaldırımları yenileniyor.

Bolu Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Alt yapı çalışmaları tamamlanan bazı sokaklarda taş döşeme ve kaldırım çalışmalarını hızlandıran Bolu Belediyesi, bir taraftan da yol yapım ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor.

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Alpağutbey Mahallesi, Hızır Reis ve Sınır Sokak, Aktaş Mahallesi, Dr. Teyfik Atay Sokak, Alpağut Mahallesi 294’üncü ve 295’inci sokaklarda kaldırım çalışmalarına başlandı. Ay Sokak, Cengaver Sokak, Umutkent Mahallesi 20’inci Ada girişi ve Dağkent 2’inci etap TOKİ bölgelerinde ise eskiyen yol ve taş kaldırımlar sökülerek yenileme çalışmaları başlatıldı. Şehrin hemen hemen her mahallesinde de kilit taş ve bordür tamirat çalışmaları ise aralıksız devam ediyor.

1 yorum yapılmış

  • AHMET27 Nisan 2021 • 07:39

    DAĞKENT 2. ETAP TOKİ! YEDE BU SİYAH BEYAZ TAŞLARDAN DÖŞENMESİNİ İSTİYORUZ. BİRAZ RENKLENSİN ŞÖYLE. 1.VE 2. TOKİ ARASINA KAZIK MİSALİ AĞAÇLAR DİKİLMİŞ, BUNLAR NE ZAMAN YEŞERİECEKTE GÜZEL GÖRÜNECEK. ŞEHİR MERKEZİNE DİKİLEN SABİT YEŞİL ŞEKİLLİ AĞAÇLARDAN NEDEN DİKİLEMEDİ...! LAYIK GÖRÜLMEDİK Mİ?

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)
 

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.