27/07/2021

PANDEMİ SONRASI AK GENÇLİK’TEN BÜYÜK TURNUVA!

2 Temmuz 2021 - 16:11
PANDEMİ SONRASI AK GENÇLİK’TEN BÜYÜK TURNUVA!

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları tarafından halı saha futbol turnuvası düzenleniyor.

Bolu’daki gençleri halı sahada buluşturacak turnuva ile ilgili konuşan AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak, bütün Bolulu hemşerilerini turnuvaya davet etti.

“BU TURNUVAMIZ NORMALLEŞMENİN SİMGESİ”

15-18 yaş aralığında bulunan gençlerin katılabileceği turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunun İl Gençlik Kolları Başkanı Bayrak, “Salgının, sağlığımızla birlikte sosyal ve ekonomik hayatımız üzerindeki olumsuz etkilerini de önemli ölçüde ortadan kaldıracak bir normalleşme dönemine girmiş bulunmaktayız. Bu normalleşme dönemiyle hem sahaya ineceğiz, hem de yeşil sahalara. Gençlerimizle beraber hem halı sahada hem de vatandaşların arasında olacağız. Milletimizin bu süreçte fevkalade bunaldığını, tahammül sınırlarının zorlandığını görüyoruz. Pandemi yasaklarının birer birer kalkması ile normal hayata dönmeye başladık. Bu turnuvamız da normalleşmenin bir simgesidir” diye konuştu.

“KARDEŞLİĞİ VE DAYANIŞMAYI GÜÇLENDİRMEK İSTEDİK”

“Tüm bu çerçeve içinde değerlendirdiğimiz zaman; AK Gençlik sahaya inmeden, yeşil sahaların tozunu attıracak” diyen Fatih Bayrak, “Üyelerimize ve ilimizde bulunan genç kardeşlerimize yönelik sosyal ve sportif aktiviteleri artırıp, kaynaşma, dayanışma ve kardeşlik bağlarının gelişmesine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz. Biz de bu halı saha maçında kaynaşmayı sağlamak ekip ruhunu oluşturarak gençlerin nasıl başarıya ulaşılacağını ispatlamak istedik. Bu bağlamda Bolu’daki bütün gençlerimizi Halı Saha Futbol Turnuvamıza davet ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)
 

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.