07/12/2021

BOLU’NUN SEVİLEN DOKTORU ÇAĞSU HASTANESİ’NDE HASTA KABULÜNE BAŞLADI

4 Kasım 2021 - 17:21
BOLU’NUN SEVİLEN DOKTORU ÇAĞSU HASTANESİ’NDE HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Sağlık alanında birçok branşta hizmet veren ve sahip olduğu hekim kadrosuyla bölgenin en güçlü hastaneleri rasında yer alan Özel Çağsu Hastanesi, hekim kadrosuna bolunun sevilen doktorlarından biri olan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ömür Albayrak’ ıda kattı.

Uzun yıllardır İzzet Baysal Doğum ve Çocuk Hastanesi Kadın Hastalıkları bölümünde çalışan ve Bolu’nun en iyi Kadın Doğum uzmanlarından biri olan Op. Dr. Ömür Albayrak, artık hastalarına Özel Çağsu Hastanesi’nde hizmet vermeye başladı.

1986  yılında Kocaeli’ de  doğan, 2020 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD bölümünden mezun olan Op. Dr. Ömür Albayrak, ihtisasını İzzet Baysal Ünv. Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladı. 
2015 yılında Düzce Gümüşova Toplum Sağlığı Merkezi’nde, 2020 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD Hastanesinde, 2021 yılında Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak görev yaptı.

Özel Çağsu Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ömür Albayrak, Gebelik takibi, Normal vajinal doğum, ağrısız vajinal doğum, sezeryan doğum, kapalı ameliyatlar (Laparoskopik), Riskli gebelik takibi, Laparoskopik Histerektomi ( Rahim alma ameliyatı ) , Laparoskopik Tubal Reanastomoz ( Kapalı Yöntemle Tüp açma ) Laparoskopik Kist Ameliyatları. Rahim sarkması, Sistosel ( İdrar Torbası sarkması ) , Rektosel ve İdrar Kaçırma Ameliyatları, Genital Estetik Ameliyatlar ( Labioplasti, Vajinoplasti ) İnfertilite Tedavileri ( Aşılama ve Tüp Bebek Hazırlığı ) Menapoz tanı ve tedavi, Aşılama, HSG çekimi, Myom Ameliyatları gibi sağlık sorunları konusunda hastalarına hizmet verecektir.

Bundan sonra Özel Çağsu Hastanesi’nde hizmet verecek olan Op. Dr. Ömür Albayrak’a başarılar dileriz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)
 

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.