29/01/2022

BOLU’DA EVİDEA HEYECANI

23 Aralık 2021 - 16:40
BOLU’DA EVİDEA HEYECANI

Mutfak,ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikliev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea,Bolu’da ilk mağazasını 14 Burda AVM’de açtı.

Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla ev yaşam sektörünün lidermarkalarından olan Evidea, perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ediyor. Ev dekorasyon ürünleri ile kalitesinden ödün vermeyenEvidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Tüketicilerefarklı ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan Evidea, Bolu’daki ilkmağazasını 23 Aralık Perşembe günü 14 Burda AVM’nin 1.katında hizmete açtı.

1.500m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle ferah bir alışveriş deneyimi sunarak her yaşa ve her tarza hitap eden Evidea, açılış özelkampanyasıyla büyük ilgi gördü. 23 Aralık -2 Ocak tarihleri arasında geçerli olan açılış özel kampanyasıyla, elektrikli evaletleri dışındaki tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100TL indirim kazandırıyor.

Ev dekorasyonunda her ihtiyacı karşılamaya yönelikürünleriyle kalitesinden ödün vermeyen Evidea, güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla tüketicilerin ilk adresi olmaya devam ediyor. Evidea,2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 110 mağazaya ulaşmayıhedefliyor.

Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, ‘Bolu’da ilk mağazamızı açmanın gururu vemutluluğu içindeyiz. Şu anda yıl sonu hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızdevam ediyor. Tüm mağazalarımızda müşterilerimize keyifli bir alışverişdeneyimi yaşatıyoruz. Güçlü organizasyon yapımız, deneyimlikadromuz, geniş mağaza konseptimiz ve zengin ürün yelpazemiz ile 2025 yılısonuna kadar 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz.’ diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)
 

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.