01/07/2022

VALİ ÜMİT ÇAĞSU HASTANESİ YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

16 Mayıs 2022 - 16:33
VALİ ÜMİT ÇAĞSU HASTANESİ YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Cumhurbaşkanlığı Valiller Atama kararnamesiyle Bolu Valisi Ahmet Ümit Vali-Mülkiye Başmüfettişi olarak atandı Vali Ahmet Ümit şehirden ayrılmadan önce bir dizi veda ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaretler kapsamında Çağsu Hastanesi yönetim kurulu başkanı Cavit Demir ve hastane yöneticilerini ziyaret eden Ahmet Ümit , Boluda olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek Boluda sağlık hizmeti veren Çağsu ve Fatma Hatun hastanesi çalışanlarına başarılar diledi. Cavit beye özel bir teşekkür etmek istediğini söyleyen Vali Ümit , Boluda yapılan sosyal tüm çalışmalarda elinizi taşın altına hep koydunuz. Bir dediğimizi iki etmediniz sağolun var olun .Eşiniz Fatma Hanım ve sizin Boluya olan hizmetleriniz çok kıymetli. Başarılarınız  daim olsun dedi .

Çağsu ve Fatma Hatun Hastanesi yönetim kurulu Başkanı Cavit Demir ise "Sizin gibi değerli bir devlet adamını tanımış olmaktan büyük onur duydum.Şehrimize yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı kendim ve çalışanlarım adına teşekkür ederim . Bolu Halkı sizi çok sevdi. Bizlerde çok sevdik. Bundan sonraki görev yerinizde başarılar dilerim"  dedi.

Ziyarete Vali Ahmet Ümit in eşi Şengül Ümit de eşlik etti .

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)
 

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.