22/10/2020

ÇOCUK KAÇIRAN ZANLI KISA SÜREDE YAKALANDI!

5 Ağustos 2014 - 00:00
ÇOCUK KAÇIRAN ZANLI KISA SÜREDE YAKALANDI!

Gerede’de bir markete girerek küçük yaşta bir kız çocuğunu silah zoruyla alıkoymak isteyen E.K. isimli şahıs, olay yerinden kaçmasının ardından kısa bir süre içerisinde Gerede polisi tarafından silahıyla birlikte yakalandı. Gerede’ye gelmeden önce Ankara’dan bir araç gasp edip, bir kadını kaçırarak tecavüz ettiği öğrenilen şahıs mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gerede'de meydana gelen olayda polis kısa sürede zanlıyı yakaladı. Daha öncede çocuk kaçırma girişimi olduğu öğrenilen 21 yaşındaki E. K. isimli şahıs Gerede'de markette bulunan küçük yaşta bir kız çocuğunu silah zoruyla alıkoymak istedi.

Bu sırada işyeri yetkilisinin markete girmesi üzerine olay yerinden hızla kaçan şahıs, Gerede İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından yapılan çalışmalar neticesinde kısa süre içerisinde yakayı ele verdi.

HIRSIZLIK, TECAVÜZ, ÇOCUK KAÇIRMA!

Silahıyla birlikte yakalanan şahsın, parmak izinin alınmasının ardından bir başka olayla da ilişkisi olduğu anlaşıldı.

Şahsın, Cumartesi günü Ankara'da bir araç gasp ederek, bir parka gittiği ve park içerisinde oturan bir kadını silah zoruyla kaçırarak Ankara-Gerede arasında tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Emniyet birimleri tarafından gerekli tahkikatların yapılmasının ardından adliyeye çıkartılan E.K. mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

Aynı zamanda asker kaçağı olan E. K.'nin, Gerede'de hiç kimseye zarar veremeden yakalanmış olması Gerede'de yaşayan insanlara rahat bir nefes aldırırken, tehlikeli şahsın daha önce karıştığı başka bir olay ya da olayların olup-olmadığı araştırılıyor.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.